Новини супергероїки

admin26 Лютого, 2024

➖підживлений інтерес до «Дедпулу і Росомахи». Постер і трейлер нового «Дедпулу» Шона Леві. Прем’єра запланована на 25 липня. Дивитися трейлер.

➖вихід «Фантастичної четвірки», робота Еріка Пірсона («Людина-мураха», «Тор: Раґнарок», «Ґодзілла проти Конга») над фільмом (до сценаріїв Пірсона можна ставитись двозначно, та обрали його через впевненість у доведенні проєкту до кінця). До акторського складу нової «Фантастичної четвірки» доєднались Педро Паскаль (зіграє Містера Фантастика), Ванесса Кірбі (Невидима дівчина), Джозеф Квінн (Людина-смолоскип), Ебон Мосс-Бакрак (Істота). Також стало відомо, що «Фантастична четвірка» тепер вийде 25 липня 2025 року.

➖анонс «Людей Ікс ’97» як одного з найкращих анімаційних проєктів студії (що може бути виправдано). Анімаційний серіал вийде 20 березня на Disney+.

➖над «Громовержцями» працює Джоанна Кало (чудова сценаристка «Ведмедя», «Сварки», «Скасувати минуле»)

➖мінімалізація історії Канґа Завойовника чи взагалі її закінчення. Джонатана Мейджорса визнали винним за звинуваченнями у насиллі, тому Disney/Marvel остаточно припинили співпрацю з актором у потенційних проєктах компанії.

Поділилися0

Залишити коментар