![Життя за один день](https://ripak.tv/wp-content/uploads/2024/02/g4Kze731McN2WkcN0OLwi1CMa8u-185x278.jpg)
Оператор блукає з камерою, перекинутою через плече, документуючи міське життя з вражаючою винахідливістю. Фільм знято як хроніку одного дня з життя великого міста Києва, зафіксовану кінокамерою-кінооком. Задум стрічки належить брату і колезі Вертова — оператору Михайлу Кауфману, який запропонував Дзизі Вертову створити «щоденник кінооператора». Займає 3-тю позицію у списку 100 найкращих фільмів в історії українського кіно.